Набір дошок кухонних на підставці Ardesto Fresh, 4шт, 23.8x33.8x7см, пластик
вверхвниз

Набір кухонних дошок ARDESTO Fresh – це практичний і стильний аксесуар для кухні. У комплекті чотири дошки різних відтінків – світло-сірий, сірий, темно-сірий. Компактна підставка світло-сірого кольору забезпечує зручне зберігання виробів, надаючи змогу підтримувати лад на робочій поверхні. Розмір кожної дошки – 23,8 × 33,8 см – оптимальний для нарізання різноманітних продуктів. Дошки з міцного пластику придатні до миття в посудомийній машині, тож догляд за ними не спричинить складнощі.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ardesto |
| Материал | Пластик |
| Форма | Прямоугольная |
| Пользовательские характеристики | |
| Длина | 33.8 см |
| Цвет | сірий, темно-сірий, світло-cірий |
| Тип | набір дошок кухонних |
| Толщина | 7 см |
| Ширина | 23.8 см |
Информация для заказа
- Цена: 599 ₴




