Набір кухонних дошок і ножів Ardesto Gemini Gourmet, 5 предметів, 25x17.6см, 28.8x19.6см, 35.2x24.8см, 8.9см,
вверхвниз

Набір ARDESTO Gemini Gourmet – ліпший вибір для стильних і практичних кухонь. Цей комплект складається з 5 предметів, зокрема трьох різних за розміром кухонних дошок і двох ножів, які виготовлено з нержавіючої сталі 3CR13. Дошки різного кольору – блакитний, сірий і тіффані – додадуть цікавих акцентів кухонному гарнітуру. Ножі мають леза завдовжки 8,9 см і 12,7 см, а пластикові руків’я гарантують зручний хват. Пластикові дошки можна безпечно мити в посудомийній машині, тоді як ножі потребують ручного догляду.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ardesto |
| Пользовательские характеристики | |
| Длина | 35.2 см // 28.8 см / 25 см |
| Цвет | блакитний тіффані, сірий, блакитний |
| Материал | Пластик |
| Тип | дошка обробна з ножем, набір дошок кухонних |
| Толщина | 0.25 см // 0.22 см / 0.22 см |
| Форма | Прямоугольное |
| Ширина | 24.8 см // 19.6 см / 17.6 см |
Информация для заказа
- Цена: 349 ₴








