Дошка кухонна Ardesto Gemini, 25х15х0.8см, пластик, сірий
вверхвниз

Кухонна дошка ARDESTO Gemini сірого кольору – вкрай необхідний аксесуар на кожній кухні. Виріб виготовлено з харчового пластику – безпечного для здоров’я та практичного матеріалу, та термостійкої гуми. Дошка не виділяє та не вбирає запахів і рідини.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ardesto |
| Цвет | Серый |
| Форма | Прямоугольная |
| Материал | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Длина | 25 см |
| Тип | дошка кухонна |
| Толщина | 0.8 см |
| Ширина | 15 см |
Информация для заказа
- Цена: 159 ₴




