Дошка кухонна Ardesto Gemini, 33х20х0.85см, пластик, сірий
вверхвниз

Кухонна дошка ARDESTO Gemini сірого кольору – вкрай необхідний аксесуар на кожній кухні. Виріб виготовлено з харчового пластику – безпечного для здоров’я та практичного матеріалу, та термостійкої гуми.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ardesto |
| Цвет | Серый |
| Форма | Прямоугольная |
| Материал | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Длина | 33 см |
| Тип | дошка кухонна |
| Толщина | 0.85 см |
| Ширина | 20 см |
Информация для заказа
- Цена: 219 ₴




