Дошка кухонна Ardesto Gemini, 40х24.5х0.9см, пластик, сірий
вверхвниз

Кухонна дошка ARDESTO Gemini сірого кольору – вкрай необхідний аксесуар на кожній кухні. Виріб виготовлено з харчового пластику – безпечного для здоров’я та практичного матеріалу, та термостійкої гуми.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ardesto |
| Цвет | Серый |
| Форма | Прямоугольная |
| Материал | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Длина | 40 см |
| Тип | дошка кухонна |
| Толщина | 0.9 см |
| Ширина | 24.5 см |
Информация для заказа
- Цена: 315 ₴




