ARDESTO Дошка кухонна Fresh, 205х290х7 мм, ліловий, пластик
вверхвниз

Пластикова дошка з прогумованими гранями, декоративною канвою та отвором для кріплення на гачку.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ardesto |
| Материал | Пластик |
| Форма | Прямоугольная |
| Пользовательские характеристики | |
| Длина | 29 см |
| Цвет | Лиловый |
| Тип | дошка кухонна |
| Толщина | 0.7 см |
| Ширина | 20.5 см |
Информация для заказа
- Цена: 217 ₴


